Karrier

Cégcsoportunk közel 20 éve van jelen a piacon. Sikereink alapját képzett és elhivatott kollégáink jelentik.
Gyere hozzánk dolgozni, tapasztald meg egy korrekt cég által kínált lehetőségeket, és légy része rátermett, összetartó, vidám csapatunknak!

Nyitott pozícióinkat lefelé görgetve találod.

Projektvezetőt keresünk

Célunk és erősségünk is egyben a projektek rugalmas kezelése, minőségi és problémamentes kivitelezések lebonyolítása, a határidők betartása mellett.

Amit mi kínálunk neked, hogy érezd a munkád értékét, és szívesen vegyél részt velünk a közös munkában:

  • Céges autó
  • Korlátlan mobiltelefon használat
  • Notebook
  • Korrekt jövedelem
  • Korszerű technológiával, szakmai képzésekkel segítünk (évente min. egy képzés kötelező)
  • Céges, egységes munkaruházatot biztosítunk
  • Lojalitási programot kínálunk (előtakarékosság és egyéb juttatások)
  • Folyamatos kommunikációval biztosítjuk a cégen belüli, vagy a téged érintő problémák
    megoldását

Képességek, amit tőled kérünk:

  • Gipszkartonos szakma alapos ismerete
  • Minimum 3 év kivitelezői és vezetői tapasztalat
  • IT tapasztalat (word, excel, powerpoint, google drive, tervező programok és egyéb
    alkalmazások profi használata)
  • Nyitottság az új technológiákra
  • Legyen elkötelezettséged, és pozitív hozzáállásod a munkád iránt
  • Precíz és minőségi munkavégzés

Feladataid lesznek:

  • Projektek összefogása teljeskörűen
  • Építésvezetők irányítása
  • Anyagszükségletek meghatározása
  • Anyagrendelés, logisztika
  • Kimutatások készítése
  • Alkalmazotti és alvállalkozói elszámolások
  • Árajánlatok készítése

Gyere hozzánk dolgozni, tapasztald meg egy korrekt cég által kínált lehetőségeket, és a rátermett, összetartó, vidám csapatban történő munkavégzést!

Küldd el fényképes önéletrajzodat az info@trendepiteszet.hu email címre, vagy hívj minket 8:00-18:00 óráig a +36 20/407 8215-es telefonszámon.

Építésvezetőt keresünk

Budapesti és vidéki munkák lebonyolítására, 15-20 fő gipszkarton-szerelő irányítására keresünk középvezető kollégát.

Amit mi kínálunk neked:

  • Piacképes jövedelem
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzések
  • Mobiltelefon, céges telefon
  • Próbaidő után céges autó

  • Minimum 5 év kivitelezői gyakorlat
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Saját autó (a próbaidő tartamára)

  • Kivitelezések önálló irányítása
  • Alkalmazottak és alvállalkozók koordinálása
  • Minőségellenőrzés
  • Elszámolások, felmérések elkészítése
  • Kapcsolattartás

Célunk a minőségi, problémamentes kivitelezések lebonyolítása a határidők betartása mellett. Ezért a legfontosabb követelmény az építésvezetővel szemben a szakma alapos ismerete, jó szervezőkészség, határozottság és csapatszellem.

Magadra ismertél?

Küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével a info@trendepiteszet.hu e-mail címre, építésvezető tárggyal